Metoda First Steps

 

Rewolucja w nauczaniu najmłodszych języka angielskiego!

 
Metoda First Steps powstała w oparciu o wieloletnie doświadczenie nauczycieli języka angielskiego pracujących z dziećmi w wieku przedszkolnym. Łączy w sobie najbardziej skuteczne elementy nauczania dzieci, sprawdzone w swojej skuteczności oraz dostosowane do rozwoju psychomotorycznego małego dziecka. Jest to metoda aktywizująca, pobudzająca wszystkie zmysły, dziecko uczy się naturalnie reagować w obcym języku na sytuacje znane mu z  życia codziennego. Integralną cześcią kursu prowadzonego metodą First Steps są materiały edukacyjne - znakomite kolorowe książeczki, karty obrazkowe, gry, plakaty, a także płyty z grami multimedialnymi i piosenkami. W zajęciach bierze udział pacynka Ziggy (bohater książeczek) - jako pomocnik nauczyciela. Metoda wykorzystuje także ćwiczenia rytmiczne, taneczne, ruchowe, tak, aby zajęcia były jak najbardziej atrakcyjne, a dzieci mogły się dzięki nim wszechstronnie rozwijać.  

Metoda First Steps została opracowana przez zespół profesjonalistów: nauczycieli języka angielskiego (specjalizujących się w nauczaniu dzieci w wieku przedszkolnym), metodyka, psychologa, pedagogów pracujących z dziećmi przedszkolnymi oraz doświadczonych instruktorów rytmiki i technik zapamiętywania. 

 

UCZY SIĘ Z NAMI JUŻ PONAD 20 000 DZIECI W 400 PLACÓWKACH!!!

ZORGANIZUJEMY NAJLEPSZE ZAJĘCIA JĘZYKOWE METODĄ FIRST STEPS TAKŻE W TWOJEJ PLACÓWCE!!!

 

Dyrektorów zainteresowanych współpracą i wdrożeniem metody First Steps do placówki serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta Oddział Kraków pod adresem:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Oddział Rzeszów pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapisy i zgłoszenia na bezpłatne próbne zajęcia z województwa: małopolskiego, śląskiego, świętokrzyskiego, lubelskiego, podkarpackiego oraz opolskiego przyjmuje 

Biuro Obslugi Klienta Oddział - Kraków, tel. 12 415 79 92, Rzeszów, tel. 17 852 48 23